top of page
plant based.png

Bitki Bazlı Beslenme Programları

yeni başlayanlar ve %100 uygulamak isteyenler için

Bitki bazlı beslenme programı
Hayvansal besinleri ve işlenmiş gıdaları en aza indiren,
bunların karşılığında, sebze, meyve, kuru baklagil, tam tahıl
tüketimine ağırlık veren bir beslenme biçimidir.

Hangi programlar var, hangisi bana daha uygun?

Bitki bazlı beslenme modeli temelinde bitkiye odaklanan, et, balık, süt, yumurta gibi hayvansal gıdaların yanı sıra paketli gıdaların tüketimini de en aza indiren bir beslenme tipidir. Bitki bazlı beslenme kısa süreli bir diyet uygulamasından ziyade yaşam boyunca uygulanması gereken bir düzen olduğu için, eğer hayvansal gıda tüketiminiz fazla ise bu geçiş bir anda ve kolaylıkla olmayacaktır. 

Bu nedenle sizler için iki farklı plan hazırladık. Birincisi henüz sürecin başında ve beslenme tipi hakkında bilgilenmek, aynı zamanda limitli de olsa et balık ürünlerini tüketebileceğiniz %100 olmayan "30 Günlük Bitki Bazlı Beslenme Programı" nı satın alabilirsiniz. 

Eğer kendinizi %100 bitki bazlıya geçiş için hazır hissediyor, başlamak için bir motivasyona ihtiyacınız varsa "21 Günlük Bitki Bazlı Challenge" programı ise tam size göre! Bu programda hem bilgileneceksiniz, hem her güne özel tarifler bulacaksınız ve püf noktalarla bu programı yaşamınız boyunca uygulamayı öğreneceksiniz. Diyetisyen ekibimiz ise her daim bir mail uzağınızda olacak!

Programlar size neler sunuyor?

Diyetisyen ile iletişim imkanı

Bitki bazlı, sağlıklı ve pratik tam günlük tarifler

Beslenme düzeni hakkında detaylı bilgiler, doğru bilinen yanlışlar

Uzmanlar tarafından özenle hazırlanmış, kapsamlı programlara sahip olacaksınız!

bottom of page